Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów

 

Dostępność produktów

 

W większości wszystkie aktywne produkty prezentowane na stronie są dostępne od ręki. Czas realizacji zamówień niektórych produktów może wynosić kilka dni. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. Dla pewności zawsze przed złożeniem zamówienia możesz zapytać o dostępność danego produktu poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie: 601 828 260 lub mailowo: swiathaftu@swiathaftu.pl.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

InPost zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką kurierską lub Poczta Polska do 2-3 dni roboczych

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl